Balti Keskkonnafoorum

Kai Klein

juhatuse liige, keskkonnaekspert – kemikaalid ja tarbijateadlikkus, looduskaitse, projektijuhtimine, finantsaruandlus
Tel: +372 6 597 027
kai.klein@bef.ee

Sandra Oisalu

juhatuse liige, keskkonnaekspert – kemikaalid ja tarbijateadlikkus, veemajandus, energia ja kliimamuutused, projektijuhtimine
Tel: +372 6 597 028
sandra.oisalu@bef.ee

Merle Kuris

looduskaitse ekspert
Tel: +372 6 597 029
merle.kuris@bef.ee

Heli Nõmmsalu

kemikaalide ekspert
Tel: +372 6 597 028
heli.nommsalu@bef.ee

Laura Remmelgas

keskkonnaekspert – säästev liikuvus, energia ja kliimamuutused, looduskaitse ja elurikkus, projektijuhtimine
Tel: +372 6 597 027
laura.remmelgas@bef.ee

Triin Sakermaa

kommunikatsiooniekspert
Tel: +372 6 597 028
triin.sakermaa@bef.ee

Jolanda Lipu

ekspert – säästev liikuvus
Tel: +372 6 597 029
jolanda.lipu@bef.ee

Lea Vedder

finantsadministraator
Tel: +372 659 7029
lea.vedder@bef.ee

MTÜ Balti Keskkonnafoorum
Liimi 1, 10621 Tallinn, Eesti
Email: info@bef.ee
Tel. +372 6 597 027

YouTube-logo-full_color