Balti Keskkonnafoorum

Kai Klein

juhatuse liige, keskkonnaekspert - kemikaalid ja tarbijateadlikkus, looduskaitse, projektijuhtimine, finantsaruandlus
Tel: +372 6 597 027
kai.klein@bef.ee

Kogemused

Kemikaalid ja tarbijateadlikkus
Looduskaitse ja elurikkus
Lisainfo

Sandra Oisalu

keskkonnaekspert, juhatuse liige
Tel: +372 6 597 028
sandra.oisalu@bef.ee

Kogemused

Säästev liikuvus
Veemajandus
Energia ja kliimamuutused
Kemikaalid ja tarbijateadlikkus
Lisainfo

Merle Kuris

looduskaitse ekspert
Tel: +372 6 597 029
merle.kuris@bef.ee

Kogemused

Looduskaitse ja elurikkus
Lisainfo

Heli Nõmmsalu

kemikaalide ekspert
Tel: +372 6 597 028
heli.nommsalu@bef.ee

Kogemused

Kemikaalid ja tarbijateadlikkus
Lisainfo

Laura Remmelgas

keskkonnaekspert
Tel: +372 6 597 027
laura.remmelgas@bef.ee

Kogemused

Säästev liikuvus
Energia ja kliimamuutused
Private: Keskkond ja tervis
Looduskaitse ja elurikkus
Lisainfo

Lea Vedder

finantsadministraator
Tel: +372 659 7029
lea.vedder@bef.ee

Cairit Eit

kommunikatsiooniekspert
Tel: +372 6 597 028
cairit.eit@bef.ee

MTÜ Balti Keskkonnafoorum
Liimi 1, 10621 Tallinn, Eesti
Email: info@bef.ee
Tel. +372 6 597 027

YouTube-logo-full_color