Osale vestlusõhtul “Ohtlikud ained kosmeetikatoodetes”

7. juunil kell 18.00 toimub Pärnus pakendivaba poe Paljas Pala ruumides vestlusõhtu “Ohtlikud ained kosmeetikatoodetes – müüt või tegelikkus?”

Üritusel osalemine on TASUTA, kaasa rääkima või ka lihtsalt kuulama on oodatud kõik huvilised! Võõrustaja Paljas Pala kostitab osalejaid ka tervisliku snäkiga.

Vaata ka Facebookist.

Vestlusõhtut viib läbi MTÜ Balti Keskkonnafoorumi keskkonna- ja kemikaaliekspert Kai Klein, kes on tarbetoodetes sisalduvate ohtlike ainete temaatikaga tegelenud üle viie aasta. Kaasa löövad ka OÜ Nurme Looduskosmeetika kaasasutaja Marit Tiits, pakendivaba poe Paljas Pala üks rajajatest Silver Smeljanski ning ökoentusiast ja blogija Liis Tõnismäe.

Milliseid aineid võivad kosmeetikatooted sisalda? Kas ohtlike ainete sisaldus nende toodetes on pigem erand või tavapärane praktika? Millist mõju võivad ohtlikud ained meie tervisele ja keskkonnale avaldada? Kuidas ohtlikke aineid ära tunda? Tule kohale ja mõtle meiega kaasa!

Üritus toimub MTÜ Balti Keskkonnafoorumi ja Pärnu Linnavalitsuse koostöös projekti NonHazCity raames. Projekti üks eesmärk on tõsta Pärnu linna elanikkonna teadlikkust igapäevatoodetes sisalduvates ohtlikest ainetest. Projekti kaasrahastavad Euroopa Regionaalarengu Fond ja Keskkonnainvesteeringute Keskus. Rohkem infot: http://thinkbefore.eu/